Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Stránky jsou ve výstavbě, prosím omluvte pokud něco chybí....

Vítejte na domovských stránkách české Warzone scény!

 

Obrazek

 

 Říká vám něco slovo Doomtrooper? Nebo Mutant Chronicles? Pokud ano, pak jste zde naprosto správně!

Svět Mutant Chronicles poskytl zázemí pro několik typů her - od čistokrevného RPG ne nepodobného svým systémem GURPS, přes karetní hru Doomtrooper, v devadesátých letech u nás velmi oblíbenou, až po hru s miniaturami Warzone.

A právě Warzone je to oč tu běží. V průběhu let, kdy se k nám tato hra dostala, se kolem ní vytvořila věrná hráčská základna, která u ní vytrvala přes tři edice. V současné době je nejhranějším formátem edice Ultimate Warzone (UWZ), nicméně řada hráčů dává přednost 1.edici.

Hra Warzone nemá oficiální zastoupení, protože její domovský vydavatel, firma Target Games, v roce 1999 ukončil svou činnost. Ale i přesto hra není ani zdaleka mrtá! Ač jsme roztroušeni po celé republice, zůstáváme naší oblíbené hře věrni a postupně dopracováváme a upravujeme dosavadní pravidla formou FAQ příspěvků.

Neustále je možné objednat si figurky z internetového obchodu Prince August (odkaz je umístěn v menu v levém sloupci, stáhnout si pravidla z internetu a začít hrát! Vždy se kolem vás najde někdo, kdo bude ochotný si s vámi zahrát! I proto vznikly tyto stránky, tak toho využijte!

 

Pro přímý kontakt je zde naše fórum

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář