Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pokud vás svět Warzone zaujal, určitě byste rádi začali hrát. Není nic jednoduššího než provést několik kroků:

 1. pro první seznámení se s pravidly se podívejte na toto shrnutí pravidel v češtině - není to úplné, pouze výtah toho nejdůležitějšího, co potřebujete k hraní:

 2. Zkrácený úvod do hry
 3. Zde naleznete možnost stáhnout prakticky všechna pravidla, dodatky či časopisy, které se Warzone týkaji:
  Mutantpedia
  Vás zajímá hlavně sekce s třetí edicí - zde naleznete link který vede přímo ke stažení aktuálních pravidel:
  UWZ pravidla 3.edice
  Pokud máte zájem o pravidla v češtině, pracujeme postupně na překladu pravidel - zde najdete pracovní verzi, která je neustále dopracovávána do finální verze: Česká verze pravidel
 4. Pak už stačí si jen vybrat preferovanou armádu - zda-li demokratický, na základech padlých USA vystavěný, Kapitol, aristokratický Bauhaus či brutální Černou Legii - a začít sbírat figurky a hrát.
 5. Pro nákup figurek lze navštívit dodavatelskou firmu Prince August v Irsku, vybrat si co je potřeba a začít sbírat. Protože je ale lepší nechávat si posílat objednávky hromadně, vždy jednou za čas takovouto hromadnou objednávku provedeme. Určitě o tom dáme zájemcům vědět přes mail nebo na föru.
 6. pro snazší vytvoření armády je dobré si stáhnout program Army Builder v2.c, včetně souborů obsahujících jednotky pro tu kterou armádu.
 7. Protože pravidla třetí edice jsou nedokonalá, průběžně je v našem FAQ týmu opravujeme a vydáváme soubor FAQ dodatků, platných pro všechny oficiální turnaje a většinu her. Všechny doposavad vydané FAQ díly najdete ve speciální sekci zde na stránkách
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

High blood weight (hypertension)

(ASTOOVASTY, 8. 10. 2018 3:13)

Compression est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-oad/

Blood Power : Blood press chart

(AAgolisigo, 26. 7. 2018 18:19)

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-generique-en-france/